A New Dawn – można pobierać

Z miesięcznym poślizgiem, ale w końcu dostępne. Nvidia w dziale downloads udostępniła do pobrania demo technologiczne, A New Dawn, o którym pisałem w zeszłym miesiącu. Początkowo zapowiadane było jeszcze na czerwiec.

Aby móc uruchomić demo na swoim komputerze, trzeba posiadać dość wydajny podsystem graficzny – minimum to karta graficzna GTX 670 lub GTX 680. Aby móc cieszyć się wszystkimi efektami, potrzebne będą minimum dwie wspomniane karty graficzne połączone w SLI lub GTX 690. Mój komputer zatem nie poradzi sobie z tym demem :)

Pełna lista wymagań wygląda tak:

  • GPU: GTX 670 lub 680 (zalecane GTX 670 SLI, GTX 680 SLI, lub GTX 690 dla trybu Ultra)
  • CPU: 2.5GHz Dual-Core lub szybszy
  • RAM: 4GB
  • Przestrzeń dyskowa: 2GB
  • System operacyjny: Windows 7 lub Windows Vista

Tryb Ultra to tryb, w którym włączone wszystkie wszystkie efekty graficzne. Początkowo miał być to jedyny dostępny tryb (miało nie być możliwości jego wyboru), ale Nvidia postanowiła zaspokoić ciekawość także użytkowników mocnych kart graficznych z jednym GPU i dodała możliwość wyłączenia części efektów w celu płynniejszego renderowania na słabszych kartach.

Więcej informacji znajduje się na stronie Nvidii, oraz w moim wcześniejszym wpisie.

Link do pobrania.

 

Źródło: Nvidia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Grafika, Programowanie i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować (także Facebook, Google+, Twitter), aby móc dodać komentarz.